Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc

Najcenniejszą dla nas wartością jest życie!

Tworzymy organizację złożoną z ludzi oddanych ratownictwu, zbudowaną na fundamencie otwartych serc, na każdego kto potrzebuje pomocy – bez względu na okoliczności. Dlatego członkowie Baltic Rescue Team, zwykle stoją w obliczu wyzwania, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, zarówno na plaży jak i na sali wykładowej. Tym razem to my potrzebujemy wsparcia.


Do wypełniania naszej misji i realizacji celów niezbędne są środki na zakup sprzętu ratowniczego, materiałów edukacyjnych podczas prowadzenia szkoleń i akcji charytatywnych. Wszelkie działania, które prowadzimy utrzymywane są ze składek członkowskich. Takie źródło finansowania jest kroplą w morzu potrzeb Stowarzyszenia. Każdy z nas kiedyś może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebować pomocy. Przekazując dziś środki wspierasz bezpieczniejszą, wspólną przyszłość!

Założyliśmy Zrzutkę

Nasze stowarzyszenie dokłada wszelkich starań, aby nieść pomoc bez względu na porę dnia i okoliczności! Tym razem to my zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Wierzymy, że uda nam się wspólnie osiągnąć zamierzony cel!

Zbieramy na:

  • PLECAK R-1 WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
  • SZKOLENIOWY DEFIBRYLATOR AED
  • DESKA ORTOPEDYCZNA
  • BOJE SP I PASY RATOWNICZE „WĘGORZ”

Dotychczasowa współpraca z partnerami wpływa na nasz rozwój.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami – którzy regularnie wypożyczają nam profesjonalny sprzęt – udało nam się dotychczas zorganizować serię szkoleń medycznych w kilku miastach w Polsce. Jesteśmy zmotywowani by działać dalej.
Jednak możliwości finansowe utrudniają dalsze plany rozwoju stowarzyszenia. Wyżej wymieniony sprzęt pozwoli nam organizować jeszcze więcej pozytywnych inicjatyw dla ludzi, którzy chcą pomagać!

Możesz przelać swoją cegiełkę klikając tutaj.

Swoim wsparciem przyczyniasz się do rozwoju organizacji i ratownictwa wodnego. Dzięki temu wielu ludzi może nauczyć się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, nie przechodząc obojętnie obok osoby poszkodowanej.

Jak przystało na solidnych ratowników, wyznających zasadę niezłomności – NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Jesteśmy wdzięczni, za każdą darowiznę, która pozwala nam zmieniać świat na lepsze.
Jeżeli chcecie zmieniać go razem z nami, jak zawsze przypominamy, że można nas wesprzeć również dołączając do nas.

Nasze media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/balticrescueteam/

Instagram: https://www.instagram.com/balticrescue/

Zapraszamy po więcej informacji z życia stowarzyszenia na nasza stronę internetową www.balticrescue.pl