I urodziny Baltic Rescue Team

Dnia 27.11.2021 roku w Łodzi odbyło się spotkanie z okazji pierwszej rocznicy rozpoczęcia swojej współpracy przez pasjonatów ratownictwa wolnego. Skutkiem tego powstało stowarzyszenie ratowników wodnych Baltic Rescue Team. W spotkaniu uczestniczyli obecni i przyszli członkowie oraz sympatycy naszego stowarzyszenia.

Czas podsumowań

Podczas wydarzenia zostały przedstawione wszystkie działania Baltic Rescue Team, które miały miejsce w minionym roku. Podsumowano przeprowadzone szkolenia, których było 8 i akcje edukacyjne, zawiązane współprace oraz sezon ratowniczy 2021 w Sozopolu. Prezes Mieszko Szymeczko, przedstawił także ogólny stan sprzętowy organizacji oraz plany dalekosiężne związane z poszerzeniem bazy sprzętowej stowarzyszenia.

Baltic Rescue Quiz 2021

Na wszystkich członków, którzy pojawili się na spotkaniu czekała niespodzianka. Zarząd przygotował specjalny Quiz aby wyłonić osobę, która ma największa wiedzę na temat całej organizacji. Uczestnicy mierzyli się z takimi pytaniami jak:

  • Ile koloru występuje na logotypie Baltic Rescue Team?
  • Kiedy BRT zostało oficjalnie wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego
  • Ile osób uratowali członkowie Baltic Rescue Team na pierwszym sezonie w słonecznej Bułgarii?

Zwycięzcą okazał się nasz człowiek od kontaktu z partnerami oraz wieloletni ratownik wodny Michał Karelus. Gratulację Michał!

Witamy na pokładzie nowych członków

Ukoronowaniem spotkania urodzinowego było oficjalne powitanie nowych członków Baltic Rescue Team.

"Jak dobrze wiemy każda organizacja to ludzie, bez kapitału ludzkiego i sumy kreatywności i pracy tej grupy nie można za wiele zrobić. Stowarzyszenie rozrasta się i gromadzi ludzi z pasją do ratownictwa wodnego oraz do pomagania innym co bardzo nas cieszy"

-powiedział Wiceprezes stowarzyszenia Robert Staroń.

Na sam koniec Baltic Rescue Team w ramach urodzin rozdało prezenty swoim członkom w ramach podziękowania za zaufanie do organizacji. Dziękujemy całej ekipę Baltic Rescue Team za przybicie i tym, którzy niestety nie mogli z nami być w ten wspólny weekend.