Akcje charytatywne

Świąteczna Podwózka z Baltic Rescue 2021

Baltic Rescue Team jako podmiot pozarządowy organizuje pierwszą w Polsce akcje edukacyjno-charytatywną o nazwie "Świąteczna Podwózka z Baltic Rescue"

Łączymy pomaganie mieszkańcom miast z edukacją i czynem charytatywnym na szczytny cel. Nie ma lepszego połączenia jak dobra zabawa, zdobywanie wiedzy i umiejętności oraz pomaganie innym. Dlatego nasz ratownik w nieznany dla wszystkich innych terminie zaraz przed świętami Bożego Narodzenia wyjeżdża samochodem oznakowanym na ulice miast aby świadczyć darmową podwózkę.

I edycja „Świąteczna Podwózka z Baltic Rescue 2021”

W tym roku nasza akcja okazała się sukcesem. Na planowane 20 osób udało się nam bezpiecznie przetransportować do celu aż 12! Każdy z naszych uczestników prócz darmowej podwózki otrzymał dawkę wiedzy i umiejętności dotyczących ratowania malutkich dzieci (do 1 roku życia) w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Baltic Rescue 2021

Data

18-19 grudnia 2021

Baltic Rescue 2021

Miejsce

Zagłebie Dąbrowskie

Baltic Rescue 2021

Ilość uczestników

12/20

Baltic Rescue 2021

Ilość kilometrów

516 km

Akcja nabrała rozgłosu

Dzięki możliwościom jakie daje masowa telewizja, na zaproszenie stacji TVP3 Katowice, mogliśmy porozmawiać szerzej na temat naszej akcji edukacyjno - charytatywnej. Gośćmi programu Pokój na poddaszu byli Wiceprezes Baltic Rescue Team Robert Staroń oraz koordynator WOPR Dabrowa Górnicza i zarazem członek Baltic Rescue Adrian Wrona.

Podziękowania

Za swoją odwagę i chęć nauki otrzymali oni także prezenty świąteczne od organizatora i wszystkich partnerów tej akcji. Bony, vouchery czy darmowe bilety VIP mogą zostać zrealizowane w różnych terminach.
Baltic Rescue Team pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tej akcji za udział, wszystkim sponsorom za promowanie ratowania ludzkiego życia i wszystkim członkom stowarzyszenia, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji.

II edycja „Świąteczna Podwózka z Baltic Rescue 2023”

Mamy zaszczyt ogłosić, że po niezwykle udanej pierwszej edycji w 2021 roku, powracamy z jeszcze większym entuzjazmem i gotowością na drugą odsłonę "Świątecznej Podwózki z Baltic Rescue" w 2023 roku! W dniu 23 grudnia w sercu Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się kolejna, pełna radości i pozytywnej energii, akcja edukacyjno-charytatywna. Razem z Baltic Rescue Team ponownie tworzymy wyjątkową historię, gdzie pomoc, edukacja i świąteczna magia spotykają się na ulicach naszych miast. Dołączcie do naszej społeczności i razem uczmy się, pomagajmy i twórzmy wspólne chwile radości!

Baltic Rescue 2021

Data

23 grudnia 2023

Baltic Rescue 2021

Miejsce

Zagłebie Dąbrowskie

Baltic Rescue 2021

Ilość uczestników

8

Baltic Rescue 2021

Ilość kilometrów

121 Km

Dziękujemy kolejny raz!

Kolejni uczestnicy, którzy odważyli się wejść do Świątecznej Podwózki z Baltic Rescue.
Wszystkim sponsorom oraz partnerom akcji serdecznie dziękujemy za zaufanie w kolejnym roku naszej działalności charytatywnej.

Kontakt

E-mail: swiatecznapodwozka@balticrescue.pl
Numer telefonu: +48 797199094 / 884862660