Nasi ratownicy w Familiadzie!

Kolejna przygoda w telewizji

Baltic Rescue Team na antenie telewizji Polskiej w popularnym teleturnieju Familiada! Drużyna "Ratownicy", w skład której weszli Robert Staroń, Mieszko Szymeczko, Julia Krzynówek, Paweł Marciniak i Maksymilian Kilian, z dumą reprezentowała naszą organizację w programie emitowanym 2 czerwca oraz 4 września. Mimo że nie możemy jeszcze zdradzić wyników, możemy powiedzieć, że zabawa była fantastyczna, a nasi ratownicy spisali się znakomicie!

Wesprzyj nas!

Wyjazdy rozszerzają horyzonty

Teleturniej Familiada to jedno z najbardziej popularnych programów telewizyjnych w Polsce. Występ w tym programie to nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja dla naszych ratowników, którzy zdobyli doświadczenie przed kamerami i poznali zasady pracy w telewizji. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy również pokazać szerokiej publiczności, czym zajmuje się Baltic Rescue Team oraz promować ideę bezpieczeństwa na plażach i wodach otwartych.

Jesteśmy dumni z naszej drużyny "Ratownicy" i z jej występu w teleturnieju Familiada. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tych odcinków i kibicowania naszym ratownikom!