Nasz ambasador w czołówce ratowników!

Cruz Roja w Hiszpanii

Cruz Roja to organizacja, która od wielu lat rekrutuje i szkoli ratowników wodnych w Hiszpanii. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w czasie letnich kąpieli, zwłaszcza na plażach, które przyciągają tłumy turystów z całego świata. Dzięki szkoleniom i rekrutacji Cruz Roja ma zapewnionych wykwalifikowanych ratowników, którzy potrafią szybko i skutecznie reagować w sytuacjach zagrożenia życia.

Wesprzyj nas!

kolejny sezon dla Andera

W tym roku, nasz ambasador Ander Notario, który od 2022 roku reprezentuje Baltic Rescue Team na arenie międzynarodowej, został sklasyfikowany na 43 pozycji z 252 chętnych ratowników wodnych do pracy na sezon wakacyjny 2023 na północnym wybrzeżu Hiszpanii w kraju basków. Jest to ogromne wyróżnienie dla Andera i dowód na to, że jego umiejętności i doświadczenie są na bardzo wysokim poziomie.

Baltic Rescue Team jest bardzo dumny, że Ander Notario reprezentuje naszą organizację w Hiszpanii. Jego sukces jest nie tylko wynikiem jego ciężkiej pracy i poświęcenia, ale również dowodem na to, że szkolenia i praca w naszej organizacji są na bardzo wysokim poziomie.

Życzymy Anderowi dalszych sukcesów i osiągnięć oraz cieszymy się, że Baltic Rescue Team jest reprezentowana przez tak utalentowanego i wykwalifikowanego ratownika. Jesteśmy przekonani, że Ander będzie świetnym ambasadorem naszej organizacji i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na hiszpańskich plażach.