Pierwsze wizy do USA przyznane!

USA 2023

Mamy wspaniałą wiadomość do podzielenia się z naszymi czytelnikami! Studenci Baltic Rescue Team, właśnie otrzymał swoje pierwsze wizy J1 na program Work&Travel USA 2023. To ogromny sukces dla całej grupy, która od wielu miesięcy przygotowywała się do wyjazdu i reprezentowania Polski na plaży w Myrtle Beach.

Wesprzyj nas!

Nowe wyzwania

Wśród szczęśliwych posiadaczy wiz są Paweł Marciniak, Mateusz Kreps, Mateusz Ponicki, Julia Krzynówek, Patryk Leitz, Anna Badowska, Mieszko Szymeczko oraz Iga Biedrzycka. Każdy z nich jest członkiem Baltic Rescue Team, a w czasie wyjazdu będzie pracować jako ratownik na plaży oraz reprezentować Polskę w różnych imprezach sportowych i kulturalnych. Uzyskanie wiz J1 to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także znakomite doświadczenie zawodowe i życiowe. Studenci będą mieli okazję poznania kultury i stylu życia Amerykanów, zdobycie nowych umiejętności, rozwijanie języka angielskiego oraz nawiązanie wielu cennych kontaktów.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu Baltic Rescue Team i życzymy wszystkim członkom wspaniałej przygody w USA. Będziemy na bieżąco informować o ich dokonaniach na plaży w Myrtle Beach, więc zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i kibicowania polskiej drużynie ratowników!