Baltic Rescue Team – II Walne Zebranie Zarządu

26 lutego 2021, w miejscowości Sosnowiec odbyło się kolejne zebranie Zarządu Baltic Rescue Team. Na zebraniu obecni byli Prezes Zarządu Mieszko Szymeczko oraz Wiceprezes Robert Staroń. Ze względu na fakt popularności Baltic Rescue Team, Zarząd postanowił przeanalizować pierwsze formularze członkostwa BRT. Bez cienia wątpliwości pierwsza grupa nowych członków zostaje z dniem 26 lutego przyjęta jednogłośnymi decyzjami. Na zakończenie członek Zarządu, Robert Staroń jasno wyraził swoją opinię na temat przyszłości Stowarzyszenia pod względem powiększania się struktur organizacji.

„Niewątpliwie jestem bardzo zadowolony z pierwszej fali nowych członków. Wierzą oni w cele i kierunek działania, ale przede wszystkim także misję Stowarzyszenia. To bez wątpienia daje nam, jako Zarządowi, swoisty power do działania. Razem będziemy mogli więcej”

Powiedział Wiceprezes Baltic Rescue Team, Robert Staroń.

Kolumbijczyk pierwszym międzynarodowym członkiem.

Bez wątpienia od momentu ukazania się światu otrzymaliśmy wiele ciepłych słów od przyjaciół Baltic Rescue Team, za co bardzo dziękujemy. Przede wszystkim daje to organizacji ogromną motywację do pracy. Co najważniejsze, codziennie szeregi Stowarzyszenia zasilają nowi członkowie z Polski. Jednak ze względu na fakt, że Stowarzyszenie otwarte jest na międzynarodową współpracę, pierwszym zagranicznym członkiem wspierającym został Kolumbijczyk Juan. BRT pragnie poszerzać swoją misję nie tylko na kontynencie europejskim. Ameryka Południowa to bardzo ciekawy kierunek, który polscy ratownicy mogliby wybrać w perspektywie dalszej współpracy z naszym członkiem. Godne uwagi jest to, że Juan swoją przygodę ratowniczą rozpoczął w Stanach Zjednoczonych.

Nasza oferta dla osób indywidualnych

BRT obiera właściwy kurs! Łapiemy pierwszą falę i rozpoczynamy nową przygodę z ratownictwem. Dołącz do nas i działaj z nami! Przygotowaliśmy dla was kilka opcji współpracy:

  • Członkostwo – Mierzymy bardzo wysoko, ale jeżeli chcemy zmieniać świat, to tylko dzięki Wam. Ludziom o wielkich sercach, aktywnie zaangażowanych w życie stowarzyszenia.
  • Patronat – Ocean potrzeb jest nieskończony, ale wierzymy, że wkrótce uda nam się go okiełznać. Zostając patronem stowarzyszenia, dołożysz cegiełkę do zbudowania czegoś wspaniałego.
  • Wolontariat – Pozwoli Ci rozwijać się razem z nami. Spróbuj wesprzeć nas aktywnym działaniem, a z pewnością przekonasz się do członkostwa.

Organizacje zagraniczne pytają o Baltic Rescue Team

Choć BRT jest polską organizacją, to niewątpliwie cieszy nas fakt, że odzywają się do nas organizacje o podobnym profilu z innych państw, co mamy nadzieję, że pozwoli nam doprowadzać do niezwykle ważnych wymian ratowników na mocy współpracy.

Reasumując, pierwszy kwartał oficjalnej działalności mija pod znakiem rozwoju i poszerzania współpracy, tak aby jeszcze bardziej przyczynić się do bezpieczeństwa na obszarach wodnych. Jeśli Ty i Twoja Organizacja pragniecie dołączyć do współpracy, zapraszamy do zakładki Partnerzy, gdzie można znaleźć profile organizacji, które nas wspierają.

Zapraszamy do naszej strony Facebook, gdzie znajdziecie państwo jeszcze więcej ciekawych informacji z życia Stowarzyszenia.