Iga zmiennym nie daje szans

Kolejne sukcesy naszych członków

4 marca 2022 roku podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Pływaniu zaprezentowała się nasza Iga, członek Baltic Rescue Team. Popularna Igiii jest reprezentantką regionu Mazury i dołączyła do naszego stowarzyszenia na początku roku 2022 jako przyszła kandydatka do wyjazdu na program Work&Travel USA. Specjalność Igi to długie dystanse w pływaniu, jednak krótkie odcinki też pokonuje w bardzo dobrym czasie!

Co powiedziała nam skromna Iga,  zawodniczka Klub Uczelniany Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, który powstał w roku 2009 poprzez połączenie klubów Politechniki Szczecińskiej oraz Akademii Rolniczej w Szczecinie po swoim zwycięstwie?

"Uczestniczyłam w zawodach uczelnianych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w pływaniu. Wystartowałam na 100m stylem zmiennym, a czas chyba 1 min 12 sek, setnych nie znam. Czy było ciężko? Raczej nie, to tylko 100m, wiec cztery razy krótszy dystans od mojego koronnego sprzed wielu lat. Nie jestem w super formie, nie oszukujmy się, ale mimo wszystko to złotko dało kopa na przyszłość i mam motywacje do dalszego pływania"

Nasza organizacja cieszy się z każdego małego oraz wielkiego sukcesu wszystkich tych, którzy tworzą naszą grupę pasjonatów ratownictwa, pływania i wszelkiej maści aktywności, które pomagają ratować ludzkie życie. Baltic Rescue Team chcę pogratulować Idze za osiągnięty wynik. Bez wątpienia czekamy na kolejne zmagania i pozytywne wyniki!

Zapraszamy do zakładki Sport, gdzie można zobaczyć więcej osiągnięć naszych ratowników!